Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość
Dzieci Ireny Sendlerowej
USA,  2009
(The Courageous Heart of Irena Sendler)


Gatunek:
Dramat, Wojenny, Biografia
Data premiery:
19.04.2009 (Świat)
18.09.2009 (Polska)
Dystrybutor w Polsce:
Syrena Films
Czas trwania:
120 min.
Heroizm tonący w hollywoodzkim sosie  18.09.2009
Film oryginalnie powstał jako produkcja telewizyjna dla stacji Hallmark. I tam nadaje się idealnie. Ze względu na bliską polskiemu sercu tematykę (warszawskie getto) oraz udział w projekcie polskich aktorów (m.in. Danuty Stenki) u nas niestety trafił do kin. Obserwujemy więc sztampową i utrzymaną w poprawnej politycznie konwencji historię młodej kobiety, która uratowała podczas niemieckiej okupacji 2,5 tysiąca żydowskich dzieci. Jej szlachetność i poświęcenie oczywiście godne są przybliżenia, ale przez sposób, w jaki ukazano ów heroizm w filmie Harrisona, trudno ją podziwiać.

Ponieważ mamy do czynienia z produkcją amerykańską, wszystko wyłożone jest łopatologicznie (dzieci przemycane w walizkach, wagony bydlęce, marsz nazistów). Dialogi w swym przesadnym dramatyzmie stają się groteskowe. Do tego dochodzi masa komunałów, stereotypowych ujęć, banałów i najprymitywniejszych wzruszeń; scen, które w zamyśle mają rozdzierać nasze serce, w rzeczywistości nie wywołują żadnych emocji. Jak to bywa za oceanem, pomimo powagi sytuacji i rozgrywających się na naszych oczach tragedii, w scenariuszu znalazło się miejsce na wątek miłosny, oczywiście w swej wręcz nieskazitelnej postaci.

W tytułowej roli widzimy Annę Paquin, która jest zdecydowanie bardziej przekonująca kiedy brata się z wampirami. Polscy aktorzy wygłaszający swe kwestie po angielsku to jeszcze mniej trafione rozwiązanie.

Podsumowując, z ekranu wieje nudą. Dzieci Ireny Sendlerowej to film zrealizowany bez najmniejszego polotu, bez choćby próby wyjścia poza utarty schemat.
Autor Post
QuickBooks premier tech support phone number
Dodano 4 tygodnie temu; 26.09.2018, 12:04:44
quickbooks premier tech support phone number is global service provider for QuickBooks Premier 2017 is a accounting software that helps organizations manage important financial tasks like paying bills, invoicing, preparing reports, and tracking expenses, contributions and payments.QuickBooks premier tech support Get answers Contact us. Still stuck? Get product answers and information or talk to a care agent today. Contact us Training classes. Take a course with a QuickBooks expert to get detailed, personalized advice to call our customer care department.
Użytkownik_61385
Postów: 67
Dodano 4 tygodnie temu; 21.09.2018, 05:16:54
Użytkownik_61385
Postów: 67
Dodano 4 tygodnie temu; 21.09.2018, 05:14:46
Użytkownik_61385
Postów: 67
Dodano 4 tygodnie temu; 21.09.2018, 02:37:55
Użytkownik_61385
Postów: 67
Dodano 4 tygodnie temu; 21.09.2018, 02:37:30
QuickBooks premier phone number
Dodano miesiąc temu; 18.09.2018, 13:22:31
QuickBooks Premier makes it easy to track inventory, monitor expenses and generate invoices. In Qpremier No new training required—just upload your data and go to check your detail.We offer quickbooks premier phone number. you also get licence for Quickbooks Premier 2018 On one network, up to five users can work with organization data at the same time. Each user must have a separate installation of user licenses and versions of the same version and QuickBooks.with Premier Support of programming which is available every one of the segments to give you the best organizations.
Chauhan Mandis
Postów: 3
Dodano miesiąc temu; 12.09.2018, 00:10:22
QuickBooks Reconciliation Discrepancy
Dodano miesiąc temu; 11.09.2018, 13:23:39
All those who have worked with QuickBooks may have encountered various errors. In this article, we will be discussing about QuickBooks Reconciliation Discrepancy. This error occurs due to various reasons, which could be either due to the reconciliation adjustments like journal entries and the earlier reconciled transactions are deleted, added or changed.

Szybki komentarz

Autor
 
Adres e-mail
 
Treść wypowiedzi
 
Przepisz kod  

Włącz BBCode
 
Włącz emotikony
 
 
posty użytkowników niezarejestrowanych mogą pojawić się z opóźnieniem

http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com