Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość
Alvin i wiewiórki 2
USA,  2010
(Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel)


Gatunek:
Komedia, Animacja, Familijny
Data premiery:
11.12.2009 (Świat)
22.01.2010 (Polska)
Dystrybutor w Polsce:
Imperial-Cinepix
Czas trwania:
88 min.
Streszczenie filmu:
Pora na kolejne spotkanie z wiewiórami. Alvin, Szymon i Teodor wrócą do szkoły i staną oko w oko z godnymi przeciwnikami, a właściwie przeciwniczkami… Brittany, Żanetą i Eleonorą.
 Więcej >>
Dorosłym wstęp wzbroniony!  19.01.2010
Twórcy sequela skorzystali z patentów, które przyczyniły się do sukcesu w pierwszej części. Podobne gagi, ten sam wydzierający się Dave, knujący, podstępny Ian Hawke i niesforne wiewiórki. Niby fabuła inna, ale kluczowe kwestie (najważniejsza jest rodzina i przyjaciele) ta sama.

Tym razem Alvin, Simon i Theodore idą do szkoły, a tam nie tylko nauka, ale i... dziewczyny. A że dziewczyny oznaczają kłopoty, wiadomo nie od dziś. Konfrontacja z płcią przeciwną owocuje więc serią zabawnych sytuacji, które rozweselą także dorosłych. Proszę się jednak nie łudzić. Alvin i wiewiórki 2 to przede wszystkim produkcja dla dzieci. Bezpośredni, wręcz łopatologiczny wymiar edukacyjny filmu może znudzić starszego widza. Wątki romantyczne i intryga szyte są grubymi nićmi, ale młodszych na pewno wciągną. Co więcej, będą chichotać ze slapstickowej konwencji i podrygiwać do skądinąd świetnie dobranych piosenek (Flo Rida, Beyoncé). Rodzicie i opiekunowie pewnie woleliby większa dynamikę (fakt, akcja w pewnym momencie "siada"), ale nie o to przecież chodzi. Liczą się słodkie gryzonie i muzyka.

Jak się okazuje, czasem warto skorzystać ze sprawdzonej recepty, nowe przygody śpiewających wiewiórek sprawią maluchom sporo radości.
http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com