Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość

Alvin i wiewiórki 2 (2010)

Autor Post
Postów: 211
Dodano 10 lat temu; 26.02.2010, 08:13:05
Ee tam, ja też mam Internet i iPoda, a chyba takim kretynem nie jestem. Może sytuacja obecnego pokolenia wiąże się z tym, że wyrosło już z tymi wszystkimi dobrodziejstwami pod ręką i nie przyswaja już słowa pisanego? Ale podobno wystarczy kupić takiemu analfabecie Kindle'a i będzie czytał - po prostu teoria jest taka, że dzisiejsza młodzież nie umie już czytać z papieru, a tylko z ekranu...
Aleksandra Miskiewicz
Postów: 108
Dodano 10 lat temu; 25.02.2010, 18:53:49
Bardziej miałam na myśli pokolenie internetu, czytaj nastolatki które są ograniczone, jak np. siostra mojej znajomej która w wieku 15 lat nie umie używać słownika, ma problem z najprostszą ortografią i podstawą jej odrabiania lekcji jest wikipedia.
Ludwika Mastalerz
Postów: 7
Dodano 10 lat temu; 25.02.2010, 17:41:44
Nie wiedziałam, że internet i iPod są wyznacznikami kretyństwa. Aż mi się głupio zrobiło.
Aleksandra Miskiewicz
Postów: 108
Dodano 10 lat temu; 25.02.2010, 16:15:32
Ja powiem tak...typowa bajka dla pokolenia iPodów,Tibii i Internetu. Zero jakichkolwiek wartości, kretyństwo i tyle. Gorszej bajki chyba nie widziałam.
marta ,aa
Dodano 10 lat temu; 25.02.2010, 12:46:42
prosze przeczytac ten komentarz... chce obejrzes alvin i wiewiorki2

Szybka odpowiedź

Autor
 
Adres e-mail
 
Treść wypowiedzi
 
Przepisz kod  

Włącz BBCode
 
Włącz emotikony
 
 
posty użytkowników niezarejestrowanych mogą pojawić się z opóźnieniem

http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com