Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość
Amerykanie pokochali kolejnego superbohatera
09.05.2011 8:14:38
Ekranizacja komiksu Marvela, "Thor", zadebiutowała na szczycie amerykańskiego box office'u.

Obraz ukazuje historię nordyckiego boga Thora. Kiedy jego zuchwałe poczynania prowadzą do wybuchu wojny, heros zostaje zesłany na Ziemię. W tytułowej roli wystąpił australijski aktor, Chris Hemsworth. Partnerowali mu Natalie Portman, Anthony Hopkins i Stellan Skarsgard. Dzieło, za którego reżyserię odpowiada Kenneth Branagh zarobiło w weekend otwarcia 66 milionów dolarów.

Drugą nowością notowania jest zajmujący trzecią lokatę film "Jumping the Broom". Komedia z udziałem Julie Bowen, Angeli Bassett i Loretty Devine opowiada o spięciu, do jakiego dochodzi na weselu pomiędzy dwiema czarnoskórymi rodzinami o odmiennym statusie ekonomicznym. Obraz Salima Akila przyniósł 13,7 miliona dolarów.

Ostatnim debiutem tego weekendu jest znajdujący się oczko niżej "Pożyczony narzeczony" z wynikiem 13,2 miliona dolarów. Główną bohaterką jest Rachel (Ginnifer Goodwin), która, po przyjęciu z okazji swoich trzydziestych urodzin, budzi się w łóżku u boku narzeczonego swojej najlepszej przyjaciółki (Kate Hudson). Chce o tym jak najszybciej zapomnieć, jednak jest już za późno... bowiem zakochuje się w nim bez pamięci. W głównych rolach męskich pojawili się Colin Egglesfield i John Krasinski.

1. "Thor" - 66 milionów dolarów
2. "Szybcy i wściekli 5" - 32,5 miliona dolarów
3. "Jumping the Broom" - 13,7 miliona dolarów
4. "Pożyczony narzeczony" - 13,2 miliona dolarów
5. "Rio" - 8,2 miliona dolarów
6. "Woda dla słoni" - 5,6 miliona dolarów
7. "Madea's Big Happy Family" - 3,9 miliona dolarów
8. "Prom" - 2,42 miliona dolarów
9. "Soul Surfer" - 2,1 miliona dolarów
10. "Hoodwinked Too! Hood VS. Evil" - 1,88 miliona dolarów

źródło: Megafon.pl

http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com