Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość
Natalie Portman chwali Chrisa Hemswortha
09.05.2011 10:18:25
Natalie Portman nie szczędzi słów pochwał koledze z planu filmu "Thor", Chrisowi Hemsworthowi.

Aktorka jest przekonana, że Hemsworth, czyli tytułowy Thor, ma przed sobą świetlaną przyszłość w Hollywood.

- Chris jest fantastyczny - zachwyca się Portman. - Jestem pewna, że zostanie z nami na dłużej. On wygląda jak superbohater, nie jak człowiek. Czyste szaleństwo. Pamiętam dzień, w którym pojawił się na planie w kostiumie. Kostium więcej odkrywał, niż zakrywał. Spojrzeliśmy wszyscy po sobie, każdy z rozdziawionymi ustami. Zastanawialiśmy się na głos, jak on to zrobił, że tak wygląda.

Film "Thor" zagościł w polskich kinach 29 kwietnia.

źródło: Megafon.pl

http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com