Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość
"Tarzan" w rękach dwóch scenarzystów
09.05.2011 8:28:33
Studio Warner Bros. planuje realizację dwóch filmów o Tarzanie.

Adam Cozad i Craig Brewer już niebawem rozpoczną pracę nad dwoma niezależnymi od siebie scenariuszami do filmu. Gdy zostaną ukończone, szefowie Warner Bros. zdecydują, który z nich jako pierwszy zostanie przeniesiony na duży ekran. Drugi, odrzucony scenariusz posłuży za kanwę sequela.

Studia filmowe już od dłuższego czasu przymierzają się do realizacji nowego cyklu o Tarzanie. W 2006 roku za kamerą projektu Universal Pictures miał stanąć Guillermo del Toro. Później, w 2008 roku, jego miejsce miał zająć Stephen Sommers, a teraz pomysł nakręcenia filmu o Tarzanie podchwyciło studio Warner Bros.

Adam Cozad ma na koncie kilka projektów, które dopiero ukażą się w kinach, m.in. "The Gray Man" na podstawie powieści Marka Greaneya oraz kolejną część przygód Jacka Ryana. Craig Brewer jest odpowiedzialny za scenariusz do filmów "Jęk czarnego węża" i "Hustle & Flow".

źródło: Megafon.pl

http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com