Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość
Tonto Johnny'ego Deppa nie będzie służącym
09.05.2011 10:17:22
Johnny Depp zapowiedział, że w nowej wersji filmu "The Lone Ranger" odgrywana przez niego postać, Tonto, nie będzie przypominała tej z oryginału.

"The Lone Ranger" będzie ekranizacją popularnego słuchowiska radiowego z lat 30. oraz serialu telewizyjnego z lat 50. i opowie o zamaskowanym stróżu sprawiedliwości przemierzającym Dziki Zachód, któremu towarzyszy Indianin Tonto.

- Pamiętam, że oglądałem ten serial jako dzieciak i zastanawiałem się: "Dlaczego do cholery główny bohater rozkazuje Tonto i mówi mu, co ma robićw". Pomyślałem, że powinniśmy przedstawić ich relację w nieco innym świetle. Tonto nie będzie już służącym. Rdzenni Amerykanie byli przez lata upokarzani w kinie, czas z tym skończyć.

Za kamerą projektu stanie Gore Verbinski. Faworytem do głównej roli jest Armie Hammer.

Od 20 maja polscy widzowie będą mogli podziwiać Johnny'ego Deppa w filmie "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach".

źródło: Megafon.pl

http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com