Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość

O  

FILMY.PL

Filmy.pl to społecznościowy portal filmowy o ogólnopolskim zasięgu, zawierający m. in. szeroką bazę informacji o setkach filmów, najświeższe informacje z branży filmowej, recenzje najnowszych produkcji.

Nasz portal skierowany jest do wszystkich internautów, którzy chcą podzielić się wrażeniami z ulubionych filmów, napisać recenzję ostatniego hitu kinowego, zaproponować swoje ulubione filmy innym, lub po prostu dowiedzieć się czegoś o kinie.

Zapraszamy Was do korzystania z naszego serwisu i wzbogacaniu go autorskimi treściami. Chcemy, byście byli współautorami serwisu Filmy.pl, który tworzymy dla Was. Najaktywniejsi, najpłodniejsi literacko i najzdolniejsi twórcy będą mieli szansę dołączenia do naszego zespołu redakcyjnego. Czekamy na Was i Wasze dzieła!

Chcemy zapewnić Wam jak największej wygody przy korzystaniu z serwisu, będziemy nieustannie dopracowywać layout graficzny oraz rozmieszczenie elementów nawigacyjnych, a także tworzyć nowe, pomocne w korzystaniu z serwisu funkcjonalności. Jeżeli macie pomysł, jak usprawnić działanie naszego serwisu, zapraszamy do przekazania go nam za pośrednictwem formularza kontaktowego.

W portalu Filmy.pl chcemy z Waszą pomocą tworzyć na bieżąco zasobną bazę wiedzy o światowej kinematografii i jej twórcach. W planach mamy szeroki serwis informacyjny, zawierający najnowsze wieści ze świata filmu, wywiady z ludźmi kina oraz relacje z najważniejszych imprez filmowych. Oprócz tego będziemy prezentować najlepsze felietony i artykuły tematyczne, tworzone zarówno przez naszą redakcję, jak i przez Was.

Uzupełnieniem naszego serwisu będzie newsletter, ściśle dopasowany do Waszych gustów i upodobań konkretnego czytelnika. Zarówno treść, jak i częstotliwość otrzymywania newslettera będzie zależna od Waszego wyboru. Nie musisz posiadać konta na naszej stronie, by otrzmywać newsletter, oceniać filmy, komentować artykuły. Jednak z rejestracją w naszym serwisie wiąże się wiele korzyści, więc szczerze do niej zachęcamy!

Właścicielem i operatorem technicznym portalu Filmy.pl jest polska, prężnie rozwijająca się firma multimedialna NETMEDIA S.A. z siedzibą w Warszawie.
Do NETMEDIA S.A. należą także inne popularne serwisy tematyczne, między innymi: Hotele.pl, Rezerwacja.pl, Rejsy.pl, Epodpis.pl, Odchudzanie.com, Kredyty.net.


http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com