Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość
Filmy.pl na Facebooku, Twitterze i YouTube!
03.12.2009 15:49:27
Film

Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody kontaktu z Użytkownikami, by jeszcze skuteczniej promować nasze treści wśród miłośników naszego portalu. Facebook, Twitter i YouTube są w tej chwili najchętniej odwiedzanymi portalami społecznościowymi na świecie, kierowanymi do wszystkich ludzi chcących zaprezentować siebie, aktywnych i poszukujących znajomych. Poprzez utworzenie profilu Filmy.pl w tych serwisach chcemy na bieżąco informować o nowościach w serwisie, nowo dodanych treściach, konkursach i innych atrakcjach dla naszych Użytkowników.

Zarówno Facebook jak i Twitter są doskonałymi narzędziami do komunikacji z obecnymi i potencjalnymi Użytkownikami naszego portalu. Funkcjonalności obu serwisów pozwalają na szybkie wysłanie krótkich wiadomości do setek, a nawet tysięcy osób, które nie tylko mogą w ekspresowym tempie przejść do interesujących ich treści na Filmy.pl, ale także aktywnie wyrazić swoje zdanie na temat promowanego materiału.

Posiadanie własnego kanału w serwisie YouTube pozwoli nam zamieszczać tam najciekawsze i ekskluzywne materiały filmowe, a w przyszłości także nasz własny magazyn filmowy, wywiady i reportaże z planów filmowych. Dzięki szerokiemu zasięgowi YouTube i wysokiej jakości zamieszczanych tam materiałów planujemy zainteresować naszym portalem nowych Użytkowników.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w serwisach:

Facebook | Twitter | YouTube

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Filmy.pl

źródło:
http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com