Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość
Jesteśmy z Wami już trzy miesiące!
23.02.2010 15:54:59


Dokładnie trzy miesiące temu – 23 listopada 2009 roku – wystartowaliśmy z wersją beta naszego portalu. Od tego czasu sporo się zmieniło, zyskaliśmy wielu przyjaciół i fanów oraz kilka nowych funkcjonalności. Czas na małe podsumowanie naszego pierwszego kwartału.

Przed startem portalu naszą witrynę „under construction” odwiedzało około 16 tys. unikalnych użytkowników. Obecnie liczba odwiedzających nas miesięcznie osób przekracza 23 tysiące i cały czas rośnie. Możemy się poszczycić kilkoma setkami Użytkowników zarejestrowanych którzy bacznie śledzą życie naszego portalu. Ponad trzy i pół tysiąca osób otrzymuje nasze newslettery.

Wprowadziliśmy też wiele nowych funkcjonalności, poczynając od praktycznego katalogu filmów z wielofunkcyjną wyszukiwarką, poprzez możliwość komentowania filmów, aż do funkcjonalnego i schludnego forum. W planach mamy dalsze dodawanie wielu nowych funkcjonalności. Chcemy, by nasz portal był jak najatrakcyjniejszy i jak najbardziej przyjazny dla naszych Użytkowników.

Od połowy grudnia ubiegłego roku przeprowadziliśmy również kilka intrygujących konkursów filmowych z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez naszych Partnerów. Wśród nagród znalazły się m.in. płyty DVD i CD, koszulki filmowe, plakaty i bony wartościowe. Będziemy się starać, by jak najczęściej dawać naszym Użytkownikom możliwość wygrania wartościowych nagród.

Od początku zaznaczyliśmy swoją obecność na najpopularniejszych obecnie portalach społecznościowych: Facebook, Twitter i YouTube. Dzięki temu zyskaliśmy wielu nowych przyjaciół, którzy bacznie obserwują nasz portal i bardzo chętnie udzielają nam wskazówek i porad. Niedawno dołączyliśmy do kolejnych społeczności – teraz można znaleźć nas także na Blipie, Flakerze i portalu Grono.net.

Codziennie oferujemy naszym Użytkownikom nowe treści, galerie zdjęć, zwiastuny i recenzje filmowe. Nasz projekt powoli zmienia się w tętniącą życiem społeczność. Przed nami jeszcze wiele ciężkiej pracy – będziemy na bieżąco zmieniać nasz portal, by za kolejne trzy miesiące pochwalić się jeszcze lepszymi wynikami i opiniami.

Warto być z nami!

Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy!
Zespół Filmy.pl

źródło:

http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com