Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość
Konkursy w Filmy.pl
18.12.2009 16:18:45


Organizowany wspólnie z Best Film konkurs dotyczący filmu Wrota do piekieł to kolejny ważny etap w rozwoju naszego portalu. Od dziś na łamach Filmy.pl cyklicznie będą pojawiać się quizy o tematyce filmowej, w których udział premiowany będzie nagrodami ufundowanymi przez naszych Partnerów.

Konkursy są dostępne wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników. O każdym konkursie będziemy jednak informować mailowo wszystkich, którzy zgłosili chęć otrzymania naszego newslettera - również osoby niezarejestrowane w naszym serwisie. Każdorazowo w newsletterze będziemy również promować fundatorów nagród w konkursie.

By zdobyć cenne nagrody, Użytkownicy będą musieli wykazać się dużą wiedzą z dziedziny kina i jego historii. W przyszłości planujemy również cykliczne konkursy nagradzające aktywność oraz twórczość Użytkowników udostępnianą w naszym portalu.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w naszych konkursach,
Zespół Filmy.pl

źródło:

http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com