Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość
Portal Filmy.pl ruszył w wersji beta!
23.11.2009 12:00:00
Po miesiącach spędzonych na pracach koncepcyjnych oraz przygotowawczych z przyjemnością zapraszamy Państwa do korzystania z wersji beta portalu Filmy.pl. Nasz serwis został uruchomiony z podstawowymi funkcjonalnościami, które zamierzamy w szybkim tempie rozwinąć do pełnego zakresu.

Docelowo Filmy.pl mają być portalem społecznościowym dla wszystkich fanów kina - bez podziału na kino masowe, autorskie czy artystyczne. Chcemy zaangażować kinomanów nie tylko do oceniania i komentowania obejrzanych przez siebie filmów, ale także do tworzenia autorskich tekstów na temat kina, gwiazd oraz całej branży filmowej. Nasz portal jest również pomyślany jako skarbnica artykułów, zwiastunów, recenzji, galerii zdjęciowych oraz innego rodzaju materiałów dotyczących filmów i świata kina.

W obecnym kształcie nasi Użytkownicy mogą korzystać z podstawowych funkcjonalności - oceny filmu, rejestracji w portalu oraz uczestniczyć w organizowanych przez nas konkursach.

Niebawem przystępujemy do kolejnej fazy rozwoju naszego portalu. Wkrótce w naszym serwisie pojawią się nowe funkcjonalności - m.in. interfejs do wprowadzania tekstów przez Użytkowników, ranking treści oraz personalizowany repertuar kin i program TV.

Zapraszamy do korzystania z naszego portalu oraz przesyłania wszelkich sugestii na temat jego funkcjonowania na adres mailowy kontakt@filmy.pl.

Miłego korzystania z naszego serwisu życzy
Zespół Filmy.pl

źródło:

http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com