Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość
Filmy.pl jako ogólnopolski portal społecznościowy dociera do tysięcy polskich internautów. Nasi Użytkownicy reprezentują wiele zróżnicowanych grup zawodowych oraz wiekowych. Reklama Państwa oferty w naszym portalu to świetny sposób na zainteresowanie swoją marką rzeszy potencjalnych odbiorców.

Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamowaniem swoich produktów i usług w Internecie, trafili Państwo pod właściwy adres. Filmy.pl jako część Grupy NETMEDIA S.A. korzystają z bogatego doświadczenia naszej firmy na rynku internetowym - także w branży reklamy interaktywnej.

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać dla Państwa zarówno klasyczne kampanie bannerowe, jak i rozliczane według efektów.

W razie Państwa pytań jesteśmy do dyspozycji - wystarczy jedynie wypełnić poniższy formularz.
http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com